0
My Cart - 0 items
  • No products in the cart.

HAKKIMIZDA

HAN SİRKE GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ olarak, 2005 yılında gıda ve içecek imalatı sektöründe üretim yapmak üzere kurulduk. HAN SİRKE GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ ilk fabrikasını Anadolu’da Nevşehir ilinde hizmete açmıştır. İlerleyen yıllarda tüketicinin ihtiyaçlarını görerek Adana Sarıçam’da da aynı sektörde farklı imalat grubunda 2. fabrikasını açıp üretime başlamıştır..

HAN SİRKE GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ Nevşehirdeki tarlalarında üretilen ürünlerini ADANA da HAN SİRKE markasıyla raflarda tüketicilerin kullanımına uygun olarak imal etmektedir..

HAN SİRKE GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ olarak, uzman ve yetişmiş personeliyle sektörün seçkin kuruluşlarından biri haline gelmiştir. Raflarda yeni ürünleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Ürünlerinin tanıtımını ve satışını internette de yaparak Türkiye’nin her yerinden ulaşılabilmesini, uygun fiyat politikası ile de ürünlerini tüketicileriyle buluşturmayı hedeflemektedir.

HAN SİRKE GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ En yeni teknolojileri kullanarak çevre dostu üretim ve doğal imalat anlayışını benimsemektedir. Ana iş kolu olan üretiminin yanında yakın zamanda tüm ürünlerini bu konsepte göre uyarlamak ve ürün çeşitliliğini artırmayı amaçlamaktır..

HAN SİRKE GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ, 2020 tarihinde, perakendeci ve toptan satış sektörüne de eticaret ile de devam etme konusunda adım atmıştır.

Sertifikalar

Enter your keyword