0
My Cart - 0 items
  • No products in the cart.

İptal ve İade Şartları

İPTAL
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ
Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda (hasar, deforme, bozulma) kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde hansirke.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, Aras Kargo’ya “Karşı Ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;
1- Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.
2- İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Lütfen iade işlemi için, ürünü hansirke.com’a göndermeden önce [email protected]’ a, iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır.
Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

İade işlemi ne zaman Yapılır?
Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemleri her “Çarşamba” günü saat 10:00-12:00 arasında yapılmaktadır.
Havale ile yapılan ödemelerin iade işlemleri her “Perşembe” günü 10:00-14:00 arasında yapılmaktadır.

İade işlemim ne zaman yansır?
Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesi; iade işlemi yapıldıktan sonra anlaşmalı olduğunuz bankanın durumuna göre 1-10 iş günü içerisinde yansımaktadır.
Havale ile yapılan ödemelerin iadesi; iade işlemi yapıldıktan sonra mesai saatleri arasında yansımaktadır.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?
İade edeceğiniz ürünü bize göndermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.
İletişim no:+90 536 571 16 51 Mail: [email protected]
Aras Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının “Karşı Ödemeli” olarak Ferda Uslu Doğal Kozmetik ve Gıda Ürünleri Sanayi Dış Ticaret A.Ş. olduğunu belirtmeniz yeterlidir.
“Aras Kargo” firması dışında göndereceğiniz iadelerin kargo bedeli şirketimiz tarafından ödenmemektedir.

Aras Kargo Çağrı Merkezi’ni 444 25 52 nolu telefonu arayarak adresinize kurye talep edebilir,
www.araskargo.com.tr web sitesinden kurye çağırabilir ya da size en yakın Aras Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğduran şubeye teslim edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında +90 536 571 16 51 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Ürün İade Adresi: Yeni Mh. İncirlik Blv. B Blok. No:17B İç Kapı No:1 Sarıçam / ADANA

Enter your keyword